Demokrati nuk përmbahet, flirton hapur LIVE me moderatoren simpatike (FOTO) – AlpeGossip
Demokrati nuk përmbahet, flirton hapur LIVE me moderatoren simpatike (FOTO)

Demokrati nuk përmbahet, flirton hapur LIVE me moderatoren simpatike (FOTO)

Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi sot ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News.

Gjatë bisedës, mes tij dhe moderatores Dajana janë shkëmbyer batuta pikante e komplimenta mes tyre.

Kur moderatori tjetër, Besmir Metani, e pyetin Boçin se çfarë do të ndodhte nëse Dajana do të ishte kryetare e Kuvendit, demokrati habiti me deklaratën e tij.

“E para Ruçin nuk e kam parë ndonjëherë duke qeshur si Dajana. Por po të ishte Dajana kryetare e Kuvendit do të vinin 140 deputetët në sallë”, tha Luçiano Boçi duke shkaktuar të qeshura.