HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ardit Gjebrea është një "Binjak" dhe është e pamundur të mos e duash (FOTO) - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ardit Gjebrea është një “Binjak” dhe është e pamundur të mos e duash (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ardit Gjebrea është një “Binjak” dhe është e pamundur të mos e duash (FOTO)

Ardit Gjebrea është një ndër moderatorët më të preferuar nga publiku për thjeshtësinë dhe mirësinë që e karakterizon.

Në horoskop i përket shenjës së binjakëve, dhe përputhet plotësisht me karakteristikat e saj.

Binjakët thuhet të jenë të destinuar për ekranin dhe i tillë eështë edhe Arditi. Ai e nisi karrierën e tij si këngëtar e prej vitesh tashmë moderon emisionin “E diela Shqipate” i cili rezulton mjaft i suksesshëm.

Për binjakët thuhet gjithashtu se janë të aftë të realizojnë disa detyra njëkohësisht, dhe kjo karakteristikë i përshtatet plotësisht Ardit Gjebreas. Ai mban në “këmbë” programin për 6 orë duke trajtuar çdo lloj fushe të jetës dhe si dhe njëkohësisht ka realizuar projektin gjigant “Kënga MAgjike” krahas “Të Dielës shqiptare”.

Binjakët gjithashtu i duan fëmijët dhe kur flasin me ta, harrojnë moshën dhe i përshtaten moshës së tyre. Një sjellje të tillë të Arditit e shohim edhe në rubrikën “Power Kids” në “E diela Shqipare”.

/AlpeNews.al