MARTOHET ARBËR HAJDARI DHE VLERA DEVOLLI/ Publikohen fotot e para të nuses me fustan të bardhë – AlpeGossip
MARTOHET ARBËR HAJDARI DHE VLERA DEVOLLI/ Publikohen fotot e para të nuses me fustan të bardhë

MARTOHET ARBËR HAJDARI DHE VLERA DEVOLLI/ Publikohen fotot e para të nuses me fustan të bardhë

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera kurorëzojnë historinë disa vjeçare të dashurisë. Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ceremonia e martesës në qytetin e nuses, Pejë nga ku Arbri publikoi vetëm një foto nga përgatitjet për ditën e madhe.

Ndërkohë që të gjithë janë kurioz se si duket nusja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Vlera ka zgjedhur të jetë një nuse e thjeshtë, me një fustan që shkëlqen nga bardhësia, por shumë fin, ashtu si të gjithë detajet e tjera.

Ndërkohë mbrëmjen e sotme priten krushqit nga Kosova në dasmën që do të mbahet në Tiranë nga Arbër Hajdari.