NË JAVËN E PARË TË 2019/ Kështu u veshën MODERATORET bukuroshe të ekranit (FOTO) – AlpeGossip
NË JAVËN E PARË TË 2019/ Kështu u veshën MODERATORET bukuroshe të ekranit (FOTO)

NË JAVËN E PARË TË 2019/ Kështu u veshën MODERATORET bukuroshe të ekranit (FOTO)

Fundjavës së parë të vitit 2019 po i vjen fundi dhe ashtu siç e do “tradita” është koha të bëjmë “bilancin” e veshjeve të figurave të famshme të ekranit.

Si gjithnjë,  ne ju sjellim moderatoret të veshura më mirë gjatë javës, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al.

Nga puplat e bardha, perlat e copa me shkëlqim ja veshjet e moderatoreve gjatë kësaj jave:

Rudina Magjistari

Luana Vjollca

Arbana Osmani