NËNA E DY FËMIJËVE/ Emina Cunmulaj pozon me bikini dhe shfaqet super seksi (FOTO) - AlpeGossip
NËNA E DY FËMIJËVE/ Emina Cunmulaj pozon me bikini dhe shfaqet super seksi (FOTO)

NËNA E DY FËMIJËVE/ Emina Cunmulaj pozon me bikini dhe shfaqet super seksi (FOTO)

Nëna e dy fëmijëve ka befasuar me format e saj trupore.
Emina Cunmulaj ka ndarë një foto ku shfaqet mjaft sensuale me kostumin e kuq të banjës. Ndërkohë që të gjithë janë parë me peliçe mes të ftohtit, super modelja e njohur ndërkombëtarisht ka bërë ndryshimin.

View this post on Instagram

Looking at 2018 like …..

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on