Sot është një nga vajzat më seksi të showbizz-it/ A e gjeni dot se kush është kjo vogëlushe në foto (FOTO) – AlpeGossip
Sot është një nga vajzat më seksi të showbizz-it/ A e gjeni dot se kush është kjo vogëlushe në foto (FOTO)

Sot është një nga vajzat më seksi të showbizz-it/ A e gjeni dot se kush është kjo vogëlushe në foto (FOTO)

Vitet ikin sa hap e mbyllë sytë dhe ndonjëherë kur mendon për ndryshimet fizike dhe aparenciale që i ndodhin njeriut të duket sikur gjithçka është bërë më magji.

Ndoshta ajo sot njihet si një nga femrat më seksi të showbizz-it, me miliona fansa në gjithë botën dhe nënë e një vogëlusheje, por me siguri që në këtë foto që ajo vetë ka treguar nuk do ta njihnit.

E kemi fjalën për Kylie Jenner e cila në Instagramin e saj ka postuar një foto që nga periudha kur ishe një vogëlushe.

Sa shumë ndryshime në disa vite! Kylie me siguri që paska qenë e dedikuar për tu bërë një star.