Enca çmend reperin që donte të martohej me të, i shkon në Gjermani me gjoksin jashtë – AlpeGossip
Enca çmend reperin që donte të martohej me të, i shkon në Gjermani me gjoksin jashtë

Enca çmend reperin që donte të martohej me të, i shkon në Gjermani me gjoksin jashtë

Enca Haxhia pak kohë më parë u përfol për një lidhje të mundshme me reperin e njohur gjerman, Nimo, për shkak se reperi në faqen e tij në ‘Instagram’, në foton e postuar me këngëtaren shkruante:
“Kam takuar një shqiptare, nëse do të mundesha do martohesha me të”.

Mirëpo pak ditë më parë Enca e ka mohuar këtë lajm duke thënë se thjesht janë shokë shumë të mirë dhe do të bëjnë një projekt së bashku, për të cilin ajo ishte tepër entuziaste. Ditën e sotme këngëtarja i ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj se po nisej drejt Gjermanisë, për t’u marrë me këtë projekt.

Pak minuta më parë ajo ka publikuar një video në ‘Instastory’, ku më në fund shfaqej së bashku me reperin Nimo dhe nga Gjermania përshëndesnin fansat. Ajo që vihet re është gjoksi tepër i ekspozuar i Encës, që me siguri ka çmendur jo vetëm fansat, por edhe reperin Gjerman që qëndronte i ulur përballë saj.