“SYT ASNJËHERË NUK…”/ Fjolla Morina më e dashuruar se kurrë, i bën dedikime Fisnikut (FOTOT) – AlpeGossip
“SYT ASNJËHERË NUK…”/ Fjolla Morina më e dashuruar se kurrë, i bën dedikime Fisnikut (FOTOT)

“SYT ASNJËHERË NUK…”/ Fjolla Morina më e dashuruar se kurrë, i bën dedikime Fisnikut (FOTOT)

Këngëtarja Fjolla Morina duket më e dashuruar se kurrë me parnerin e saj Fisnik Syla. Si asnjëherë më parë, Fjolla nuk po i kursen fotot krah Fisnikut dhe dedikimet duke ia shprehur dashurinë publikisht.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto gjatë një darke dhe shkruan: “Sytë asnjëherë nuk gënjejnë”.

Kujtojmë që Fisniku i ka propozuar për martesë Fjollës dhe çifti shumë shpejt do të mbajnë një dasmë.

“Panorama plus” zbuloi se mes të ftuarve do të jenë dhe personazhe VIP, politikanë, biznesmenë dhe këngëtarë.

Dasma e çiftit do të mbahet në Prishtinë, mirëpo data nuk dihet ende.