MERR FUND PRITJA E ËMBËL/ Mozzik dhe Loredana bëhen prindër për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
MERR FUND PRITJA E ËMBËL/ Mozzik dhe Loredana bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

MERR FUND PRITJA E ËMBËL/ Mozzik dhe Loredana bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

Vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik ka ardhur në jetë sot dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë reperi.

Ajo ka ardhur në jetë sot dhe babai Mozzik ka bërë një dedikim të veçantë për vogëlushen në Instagram, ku i shpreh gjithë dashurinë.

Reperi nuk gjen dot fjalë për të përshkruar ndjesinë e babait e megjithatë e përlotur ka dedikuar këto vargje për partneren dhe vajzën:

Emri më i bukur në botë BABË !
Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë !
Mirë se erdhe në jetë Hana ime e vogël !
Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë,i përlotur duke puthur gruan time të dashur sot po i uroj lindjen e parë,e fëmijën e parë !
Do ju dua sa të kem jetë