“DONALDI NË FUND VRET DHE BEATRIX”/ Salsanos i ndodh e papritura, reagon e revoltuar Arbana: Kupa u mbush – AlpeGossip
“DONALDI NË FUND VRET DHE BEATRIX”/ Salsanos i ndodh e papritura, reagon e revoltuar Arbana: Kupa u mbush

“DONALDI NË FUND VRET DHE BEATRIX”/ Salsanos i ndodh e papritura, reagon e revoltuar Arbana: Kupa u mbush

Hatërmbetja e Beatriks pas batutës në shtëpinë e “Big Brother” ka sjellë reagime nga fansat e saj.

Aktori i humorit, Salsano Rrapi ka marrë vendimin dhe ka publikuar me emra konkret disa nga mesazhet kërcënuese dhe ofenduese që ka marrë në rrjetin social Instagram të cilët kanë shpërthyer në ofendime dhe mallkime ndaj tij.

Ti *** bota fmit e vajzat ngofse ke o geros i k** o gay o en, se as nuk te njof se aka familje ke, me batutat e k** te tuat ge as humor nuk din kur duhet me bo, i bon keg tjeter kujt o kina e rusia familjen ta ** se beatrixa as edhe nji faj nuke ka.”, ishte ky një nga komentet e rënda që ka marrë aktori.

Lidhur me këtë ka reaguar moderatorja Arbana Osmani, e cila shkruan se kjo gjuhë urrejtje duhet raportuar dhe dënuar.

Mesazhi i moderatores: