‘Çmendi’ të gjithë me foton pa reçipeta dhe me TANGA, por ç’janë këto shenja në trup moj Oriola? (FOTO) – AlpeGossip
‘Çmendi’ të gjithë me foton pa reçipeta dhe me TANGA, por ç’janë këto shenja në trup moj Oriola? (FOTO)

‘Çmendi’ të gjithë me foton pa reçipeta dhe me TANGA, por ç’janë këto shenja në trup moj Oriola? (FOTO)

Oriola Marashi mbrëmjen e djeshme ka ‘përveluar’ të gjithë me fotot e postuara në Instagram-in e saj. Fotot ku shihej vetëm me tanga dhe pa reçipeta në det, provokuan jo pa njerëz dhe ndjekësit e saj kanë bërë komente nga më të ndryshmet.

Por nuk e dimë sa prej jush kanë vënë re detajin që ne po shohim në këto foto. Në këmbët e modeles shihen disa shenja që nuk dihet nëse janë të nxira, por dimë të themi se sapo e pamë na ngacmoi ky detaj. Mbase është rërë, por edhe s’mund të jetë, këtë vetëm Oriola dhe Endriti (fotografi) e dine!