”SI T’SHËNDRRIN LLAÇI NË FYTYRË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SI T’SHËNDRRIN LLAÇI NË FYTYRË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SI T’SHËNDRRIN LLAÇI NË FYTYRË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Beatrix Ramosaj ka postuar një foto ku duket tepër e lumtur teksa ndodhet në një pishinë në Ibiza. Një ndjekëse ama, ka zgjedhur të komentojë për faktin se sa fallco duket…

Roza Lati ka postuar një foto të shkëputur nga emisioni i saj dhe një komentues mendon se ajo ngjan si një plakë e re. 

Tayna ka ndarë me fansat e saj një foto ku duket tepër seksi dhe provokuese. Një ndjekës ka zgjedhur ti vërë në dukje se sa i shkëlqen llaçi në fytyrë. /AlpeGossip.al