ME THITHKAT FUSHË/ Manjola Nallbani lë nam në event, ekspozohet më shumë seç duhet! (FOTO) - AlpeGossip
ME THITHKAT FUSHË/ Manjola Nallbani lë nam në event, ekspozohet më shumë seç duhet! (FOTO)

ME THITHKAT FUSHË/ Manjola Nallbani lë nam në event, ekspozohet më shumë seç duhet! (FOTO)

Manjola Nallbani ka postuar disa foto në profilin e saj në instagram, me mbishkrimin ‘ Një mbrëmje me klas ‘, në foto Manjola duket se ka veshur një fustan ngjyrë blu safiri, i cili mesa kuptojmë është i bërë nga firma e veshjeve e Alketa Vejsiut ‘Class by Alketa Vejsiu’ .

Por ajo që bie në sy, midis ngjyrës blu dhe bukurisë së Manjolës, është dhe fakti që ajo nuk ka veshur reçipeta poshtë fustanit të saj.

Mungesa e tyre, bën që thithkat e gjoksit të Manjolës të duken mbi fustan, dhe t’i japin asaj një pamjë provokuese.

Pavarsisht moshës, Manjola duket se është mjaft në formë, dhe mund të shtojmë edhe mjaft joshëse.