“TANI PO E MENDOJ QË…”/ Pas 4 vitesh moderatore e “Piter Pan”, Alketa merr vendimin e papritur – AlpeGossip
“TANI PO E MENDOJ QË…”/ Pas 4 vitesh moderatore e “Piter Pan”, Alketa merr vendimin e papritur

“TANI PO E MENDOJ QË…”/ Pas 4 vitesh moderatore e “Piter Pan”, Alketa merr vendimin e papritur

I ftuar së fundmi në “Piter Pan”, ishte aktori shumë i dashur për publikun, Irgen Çela. Në një moment Irgeni i tha Alketës të ulej në karrigen e tij se i dukej e çuditshme që po e shihte në këmbë.

Këtu Alketës i erdhi një ide që në finalen e “Piter Pan” të jetë ajo e ftuara dhe jo moderatorja.

“Si nuk i dhashë një intervistë këtyre fëmijëve, 4 vjet këtu. Sikur të ulem në natën finale aty. S’kam qenë asnjëherë e ftuara. Tani po e mendoj që e ftuara e rradhës të jem vetë”, tha Alketa.