“DASHURI”/ Zbulohen pamjet e para të klipit të Morena Tarakut me Sabri Fejzullahun (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“DASHURI”/ Zbulohen pamjet e para të klipit të Morena Tarakut me Sabri Fejzullahun (FOTO+VIDEO)

“DASHURI”/ Zbulohen pamjet e para të klipit të Morena Tarakut me Sabri Fejzullahun (FOTO+VIDEO)

Prej kohësh u paralajmërua se sëshpejti, do të ketë një bashkëpunim më Morena Tarakun dhe këngëtarin e mirënjohur Sabri Fezullahu.

Tashmë janë bërë publike pamjet e para të videoklipit të këngës, e cila mban titullin ‘Dashuri’.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila postoi një video në Instagram, me pamje të shkëputura nga xhirimet e projektit.

“Coming soon”, ka shkruar Morena.

fghfgjh.JPG

 

Kënga është punuar nga “MaxProductional”, ndërkohë për muzikën është kujdesur vëllai i Getoar Selimit.

Akoma nuk kanë përcaktuar një datë se kur do të lançohet kjo këngë.