I MARROSUR PAS SAJ/ Fero përkëdhel në publik të dashurën super yll (FOTO) – AlpeGossip
I MARROSUR PAS SAJ/ Fero përkëdhel në publik të dashurën super yll (FOTO)

I MARROSUR PAS SAJ/ Fero përkëdhel në publik të dashurën super yll (FOTO)

Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të përfolur së fundmi në showbizin shqiptar, të cilët nuk kanë ngurruar të tregojnë në rrjetet sociale romancën e re që ka nisur mes tyre.

Jo rrallëherë ata janë komplimentuar në foto e video të ndryshme, duke shprehur hapur simpatinë apo faktin që i mungoninin njëri-tjetrit. Së fundmi, modelja seksi ka publikuar një video ku shfaqet duke pozuar me një fustan nusërie, mirëpo vëmendjen e ka tërhequr komenti i Feros, i cili e ka përkëdhelur publikisht të dashurën e tij.

View this post on Instagram

👰🏻

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

“Princesha ime”, i shkruan reperi, të cilit Arbenita ja ka kthyer me disa zemra të kuqe, duke i shprehur dashurinë.