Modelet e thonjëve “BOMBË” me të cilat e keni të garantuar të shkelqeni këtë verë… (FOTO) – AlpeGossip
Modelet e thonjëve “BOMBË” me të cilat e keni të garantuar të shkelqeni këtë verë… (FOTO)

Modelet e thonjëve “BOMBË” me të cilat e keni të garantuar të shkelqeni këtë verë… (FOTO)

Vera është koha perfekte për të luajtur me ngjyrat e forta dhe modelet e thonjëve.
Ketë verë po frymëzohemi nga cdo gjë që nga fotot e ndryshme në Instagram,nga programet që jepen në televizor por gjithashtu edhe nga seritë e ndryshme të estetisteve të thonjëve.

Nëse po kërkoni tu shtoni disa ngjyra dhe tekstura thonjëve tuaj ne kemi gjetur këtë galeri në “Instagram”.

AlpeNews.al ju sjell disa nga modelet që ju do ti dashuroni: