Aktori i njohur që pozoi me tanga në rrugë paska fjetur deri vonë me mamin: Te Apartamenti 2XL drejtori është... (FOTO) - AlpeGossip
Aktori i njohur që pozoi me tanga në rrugë paska fjetur deri vonë me mamin: Te Apartamenti 2XL drejtori është… (FOTO)

Aktori i njohur që pozoi me tanga në rrugë paska fjetur deri vonë me mamin: Te Apartamenti 2XL drejtori është… (FOTO)

Ai është një nga ata personazhe që të sjellin dëshirën për të buzëqeshur. Eglein Laknorit, apo siç e njohin të gjithë si Egi i 2XL, nuk i ndahet humori për asnjë çast, si në jetën e përditshme, ashtu edhe në atë artistike apo profesionale.

Para disa ditësh ai i habiti të gjithë duke postuar një foto teksa pozon në rrugë vetëm më mbathje të cilat i ka kthyer në tanga.

”Drejt Europës miq”, shkroi ai krah fotos si për të ironizuar kryesisht gjininë femërorë e cila e ka kuptuar emancipimin duke u zhveshur. Lidhur me këtë ai foli në emisionin e Rudina Dembacaj ku shpjegoi arsyen pse bën veprime të tilla. Egi u shpreh në “Mos i fol shoferit” se bën postime të tilla për të ironizuar femrat që shkojnë në plazh për të bërë foto dhe ekspozuar.

Rudina Dembacaj i nxorri bojën atij pasi e pyeti se nëse ka fjetur deri vonë me mamin, sepse Jul Deda ka shkruar dikur pasi u martua: “Egi nuk do flejë më me mamin” dhe ai tha: “Kam fjetur që i kam lujt fenë”. Por tani ai fle me Anën, bashkëshorten e tij.

Moderatorja e pyet gjithashtu nëse ka aspiratë të marrë ndonjë post më të lartë në 2XL dhe ai shprehet kategorikisht Jo sepse nuk ka një drejtor te 2XL, përveç Jul Dedës, sepse sipas Egit ai e meriton prej viteve të shumta në skënë dhe prej titullit “Mjeshtër i Madh”.