Brenda shtëpisë së Marina Vjollcës, moderatorja pozon me… (FOTO) – AlpeGossip
Brenda shtëpisë së Marina Vjollcës, moderatorja pozon me… (FOTO)

Brenda shtëpisë së Marina Vjollcës, moderatorja pozon me… (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është zgjuar vonë.
Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar pamje nga ambjenti ku është zgjuar.

Duket paksa e çuditshme për të qenë shtëpi, por ambjenti është i madh dhe i veçantë. Marina duket e veshur me robdeshamber, dhe pas saj krevatin. Marina ka preferuar të ndajë me fansat e saj këto pamje.