PASI U NDANË NJËHERË/ FOTO: Dua Lipa merr urimin special për ditëlindje nga i dashuri – AlpeGossip
PASI U NDANË NJËHERË/ FOTO: Dua Lipa merr urimin special për ditëlindje nga i dashuri

PASI U NDANË NJËHERË/ FOTO: Dua Lipa merr urimin special për ditëlindje nga i dashuri

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa feston ditëlindjen e 23-të.

Të shumta ishin urimet dhe befasitë që e përcollën këngëtaren gjatë gjithë kësaj dite, shkruan lajmi net.

Një nga më të veçantit padyshim se ishte ai i të dashurit të saj, Isaac Carew me të cilin së fundmi u bashkuan sërish. “Urime ditëlindjen për personin e jetës. Të dua ty që po kalon në 23 vite sot, nga nëna e verës tek nëna e shampanjës”, ka shkruar ai. Theksojmë se Dua edhe në festivalin e mbajtur në Kosovë “Sunny Hill” ishte me të dashurin kurse më pas kaluan ca ditë pushimi në Turqi.