DONI TË DUKENI STIL? 11 veshje nga Katie Holmes që mund t’i kopjoni ditë pas dite – AlpeGossip
DONI TË DUKENI STIL? 11 veshje nga Katie Holmes që mund t’i kopjoni ditë pas dite

DONI TË DUKENI STIL? 11 veshje nga Katie Holmes që mund t’i kopjoni ditë pas dite

Fiksimet me stilin e personazheve të famshëm janë kryesisht të përkohshme dhe kalojnë pas një periudhe, por si çdo gjë tjetër edhe ky rast ka përjashtime. Veshjet e Katie Holmes mund të të frymëzojnë çdo ditë dhe për më tepër janë lehtësisht të realizueshme. Kombinimet e thjeshta dhe me shije të aktores nuk të lënë asnjë shans për të të zhgënjyer, prandaj jo më kot stili i saj është bërë viral!

Ndonëse mund t’i përshtatet fare mirë modës së lartë, Katie është fanse e veshjeve të përditshme që do të thotë, vesh shumë Zara, Mango, H&M, etj, etj. Që nga pardesytë e deri tek kombinimet e printeve, Holmes është gati të mbani shënime!

#1.

Veshja perfekte për mbrëmjet e dimrit. Kombinimi i dy llojeve të ndryshme printesh mund të duket bukur!

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#2.

Të nesërmen në zyrë, mund të visheni kështu!

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#3.

Ose kështu…

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#4.

Xhaketa, xhinset, çizmet dhe kapelja janë kombinim që s’duhet ta lini t’ju shkojë.

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#5.

Kur koha të ngrohet pak, një xhaketë si kjo do të marrë gjithë vëmendjen e njerëzve.

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#6.

Mos harroni këmishat me mëngë të fryra!

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#7.

Fundi treçereksh me pala dhe shapka. Ruajeni diku për ditët me diell.

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#8.

Fustane me vija+ xhaketa xhins + një çantë e kuqe

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#9.

Katie është mjeshtre e xhaketave!

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#10.

Dhe e bluzave të bardha.

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite

#11.

Kush s’do të shkëlqente me një kostum të tillë?

11 veshje nga Katie Holmes që mund t'i kopjoni ditë pas dite