Ju duan vetëm për SEKS! Tre shenjat e horoskopit që s’duan lidhje serioze – AlpeGossip
Ju duan vetëm për SEKS! Tre shenjat e horoskopit që s’duan lidhje serioze

Ju duan vetëm për SEKS! Tre shenjat e horoskopit që s’duan lidhje serioze

Ka njerëz që e vetmja gjë që ata duan është të kenë një kohë të mirë dhe të gëzojnë jetën, pa kompromise.

Kjo është arsyeja pse ka disa shenja horoskopi që kërkojnë vetëm seks, por jo lidhje serioze.

Akrepi

Është shumë e vërtetë se Akrepi është një nga shenjat më të zymta të zodiakut, por është gjithashtu një nga aventurat më të mëdhenj.

Ata kanë një strukturë të madhe fjalësh, të cilat ndihmojnë për të kënaqur dhe kapur personin tjetër. Ata duan të përjetojnë gjëra të reja dhe një nga prioritetet e tyre është seksi.

Shigjetari

Gjithkush që ka qenë me një Shigjetar e di se ata janë shumë të dashur. Ata janë gjithmonë të gatshëm të kënaqin partnerin e tyre pa marrë parasysh se çfarë dite të lodhur kanë pasur.

Për ata të Shigjetarit, seksi është mënyra më e mirë për t’u lidhur me njerëzit. Adrenalina është ajo që i ngacmon ata më së shumti.

Bricjapi

Ata të Bricjapit nuk kanë as frikë as turp kur flasin për seksin. Bricjapi është një shenjë e rrezikshme e zodiakut në shtrat dhe për ta intimiteti është shumë i rëndësishëm.