“A MUNDET TË MË ADOPTOJË DIKUSH…”/ Yll Limani ka një kërkesë të veçantë, kujt i drejtohet (VIDEO) – AlpeGossip
“A MUNDET TË MË ADOPTOJË DIKUSH…”/ Yll Limani ka një kërkesë të veçantë, kujt i drejtohet (VIDEO)

“A MUNDET TË MË ADOPTOJË DIKUSH…”/ Yll Limani ka një kërkesë të veçantë, kujt i drejtohet (VIDEO)

Ylli Limani është një nga artistët më të pëlqyer në tregun tonë muzikorë.

Këngëtari nga Kosova numëron një numër të madh hitesh dhe është i angazhuar me koncerte brenda dhe jashte vendit. Ylli gjithmonë ka rënë në sy për sensin e humorit. Kohët e fundit ai ka qenë shumë aktiv në rrjetet e tij sociale, ku ndan me ndjekësit situate gazmore që ai krijon në jetën e tij të përditshme.

Së fundmi Yll Limani ka ndarë një video, në të cilën shpreh një “kërkesë”.

VIDEO

“A mundet me më adoptu ndokush këtu në Amerikë mos me u kthye në Kosovë hiq,”– dëgjohet të thotë këngëtari në video.

Ju kujtojmë që para një jave, ndërsa ndodhej në Vienë në koncert me Dafina Zeqirin përpara shfaqjes teksa ndodheshin në hotel, Ylli postoi në InstaStory një video ku tregonte se tentoi t’i bënte Dafinës një rreng duke i thënë: ‘Dj Geek ka flirtuar me recepsionisten e cila më pas i ka kërkuar numrin, ndërsa ai e ka ftuar për në dhomën e tij’.

Reagimi i këngëtares ishte epik pasi ajo u duk se nuk e mori fare seriozisht shakan teksa duke ‘kërcyer’ i drejtohet Yllit: ‘Përse po gënjen’ teksa e shoqëroi dhe me disa ‘grushta’ drejt kamerës.