FESTON DITËLINDJEN/ Beatrix Ramosaj tregon si e gjeti ky 26-vjetor (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Beatrix Ramosaj tregon si e gjeti ky 26-vjetor (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Beatrix Ramosaj tregon si e gjeti ky 26-vjetor (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj feston sot 26-vjetorin e saj. Bukuroshja ka ndarë në orët e para disa foto pranë tortës së ditëlindjes, e veshur me të bardha në ambientet e shtëpisë.

“26, falenderoj Zotin për jetën. Gëzuar ditëlindjen për mua”, ka shkruar Beatrix krah postimit të fundit ku shfaqet mjaft tërheqëse e nuk ka munguar një pozë pranë mamasë.
Fansat dhe miqtë e Ramosaj kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke e uruar këngëtaren për këtë ditë speciale, e cila me siguri do i dhurojë momentet më të bukura.