PAS NDARJES SË BUJSHME NGA YOUNG ZERKA/ Ronela i ka dy fjalë: Shpëtova nga… – AlpeGossip
PAS NDARJES SË BUJSHME NGA YOUNG ZERKA/ Ronela i ka dy fjalë: Shpëtova nga…

PAS NDARJES SË BUJSHME NGA YOUNG ZERKA/ Ronela i ka dy fjalë: Shpëtova nga…

Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe lajmi pak kohë më parë bëri bujë. Të dy preferuan të mos reagonin, megjithatë statusi i fundit i Ronelës duket se thotë diçka mbi këtë çështje.

Këngëtarja ka postuar një shprehje ku shkruhet se Universi e shpëtoi nga rruga e gabuar dhe ajo s’ka humbur asgjë.

“Ti nuk humbe gjithçka, Universi të shpëtoi nga rruga e gabuar”-shkruhet në statusin e Ronelës.