Rashel Kolaneci paska një binjake dhe ne se kemi ditur?! (FOTO) – AlpeGossip
Rashel Kolaneci paska një binjake dhe ne se kemi ditur?! (FOTO)

Rashel Kolaneci paska një binjake dhe ne se kemi ditur?! (FOTO)

Vajza seksi Rashel Kolaneci është njëra ndër më të përfolurat e shoëbiz-it.

Por ndërkohë që të gjithë fokusohen në ndërhyrjet estetike apo linjat e saj seksi, këtë herë Rashel na ka njohur me binjaken e saj.

Ajo ka postuar në rjetin e saj social Instagram një foto ku është një vajzë e cila ka ngjashmëri të mdhe me Rashelin.

”Binjakja ime”, shkruan Rasheli. Nuk e dimë se kush është vajza në foto ose ndoshta një mikeshë e Rashelit. Si mendoni ngjajnë?