Pas ndarjes nga Bora Zemani, rrëfehet Vin Veli: ‘Kam tradhtuar’ – AlpeGossip
Pas ndarjes nga Bora Zemani, rrëfehet Vin Veli: ‘Kam tradhtuar’

Pas ndarjes nga Bora Zemani, rrëfehet Vin Veli: ‘Kam tradhtuar’

Ndarja e tyre ka qenë një prej ndarjeve më të bujshme të vitit që lamë pas. Por ndoënse kanë kaluar disa muaj, marrëdhënia e moderatores Bora Zemani dhe DJ-it Vin Veli vijon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave.

DJ-i i njohur ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Një kat më lart” në “TVSH”, ku foli në lidhje me ndarjen dhe vëmendjen mediatike që ata morën për këtë shkak.

“Më kanë sikletosur deformimet e lajmeve. Unë nuk e tradhtova Borën, siç është shkruar. Kam tradhtuar më parë, jo Borën. Mesa duket jetojmë në kohën kur jeta është kthyer klikime e folloëersa.”-është shprehur Vin Veli.

Ai më tej shtoi se shqetësimi i tij i vetëm ka qenë djali 3-vjeçar dhe se ndarja nuk do të kishte qenë aq e vështirë po të mos kishte qenë ai në mes.