“URIME DITËLINDJA MBRETËRESHË!”/ VIDEO: Kujt po ia URON ditën e lindjes këngëtarja shqiptare? – AlpeGossip
“URIME DITËLINDJA MBRETËRESHË!”/ VIDEO: Kujt po ia URON ditën e lindjes këngëtarja shqiptare?

“URIME DITËLINDJA MBRETËRESHË!”/ VIDEO: Kujt po ia URON ditën e lindjes këngëtarja shqiptare?

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Beyonce sot feston ditëlindjen e saj të 37-të. Për ditëlindjen e saj e uruan shumë personazhe publike e njëra ndër ta ishte edhe këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Ora përmes një video të postuar në rrjetin social instagram, shihet duke pozuar para aparatit fotografik gjera në sfond dëgjohet njëra nga këngët e Beyonces.

Today was fun, coming soon✨

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Këngëtarja mbi video ka lënë mbishkrimin “Urime ditëlindja mbretëreshë! Ty të dëgjoj vetëm kur dëshiroj të disponohem!”, teksa shihet duke vallëzuar më këngën. Beyonce gëzon respektin e të gjithë fytyrave publike dhe pothuajse të gjithë e thërrasin edhe si mbretëreshë.