U PËRFOL SE ISHTE SHQIPTARE/ FOTO: Aktorja italiane TREGON trupin nudo në “Instagram” – AlpeGossip
U PËRFOL SE ISHTE SHQIPTARE/ FOTO: Aktorja italiane TREGON trupin nudo në “Instagram”

U PËRFOL SE ISHTE SHQIPTARE/ FOTO: Aktorja italiane TREGON trupin nudo në “Instagram”

Ajo është një nga ikonat seksi të kinematografisë italiane. Edhe pse tashmë 63 vjeç, Ornella Muti vazhdon të mbetet po aq tërheqëse dhe seksi, sa vite më parë. Këtë gjë ajo e ka treguar dhe me një foto të postuar në Instagram, ku shfaqet topless. Disa kohë Muti u përfol se ishte shqiptare, madje edhe në disa deklarata të zbardhura nga emisionet italiane aktorja ka komentuar diçka pë prejardhjen e saj.