ME ALBIN E KA? Klaudia Pepa thumbon: Bëni kujdes me këta lloj meshkujsh (FOTO) – AlpeGossip
ME ALBIN E KA? Klaudia Pepa thumbon: Bëni kujdes me këta lloj meshkujsh (FOTO)

ME ALBIN E KA? Klaudia Pepa thumbon: Bëni kujdes me këta lloj meshkujsh (FOTO)

Çdo postim i balerinës shqiptare me famë në Itali, Klaudia Pepës kthehet në qendër të vëmendjes dhe komentohet gjatë. Kështu ka ndodhur edhe sot me postimin e saj më të ri ku ka një mesazh për ndjekëset femra të cilat i këshillon të bëjnë kujdes.

“Bëni kujdes me meshkujt që nuk ju duam më, por që herë pas here kthehen për t’u siguruar që ju nuk jeni të lumtura pa ta”, shkruan Klaudia.

Sipër postimit, balerina ka shkruar “E aprovuar” duke treguar se e ka kaluar personalisht një situatë të tillë. Pas këtij postimi menjëherë kanë nisur dyshimet se Klaudia i drejtohet koreografit të njohur Albi Nako.

Ndërkohë Albi i ftuar tek “Rudina” pak ditë më parë u shpreh se ruan marrëdhënie të mira me Klaudian.