E dehur dhe duke u përlyer me ushqim, ylli i showbizz-it lë “kokrrën e namit” dhe e tregon vetë me…(FOTO) – AlpeGossip
E dehur dhe duke u përlyer me ushqim, ylli i showbizz-it lë “kokrrën e namit” dhe e tregon vetë me…(FOTO)

E dehur dhe duke u përlyer me ushqim, ylli i showbizz-it lë “kokrrën e namit” dhe e tregon vetë me…(FOTO)

Pothuajse çdokush e ka një moment ku do të ndihet i lirë pa menduar shumë për njerëzit që e rrethojnë dhe për hallet që ka.

Jo vetëm njerëzit e thjeshtë por edhe Vip-at e showbizz-it kanë ato momentet e tyre kur duan të ndihen të lirë si zoqtë që fluturojnë në qiellë pa ja ndierë shumë për realitetin.

Një rast të tillë na e ka treguar edhe ylli i showbizz-it, Kendall Jenner e cila me një postim në Instastory tregon disa momente ku pasi është dehur shikohet të hajë krepa dhe jo vetëm kaq por është edhe dikush që e përlyen me pak ushqim tek hunda.

Të jesh i lirë është luks por të dish ta përdorësh lirinë është pushtet.