E MAHNITSHME/ Modelja e njohuir pozon TOPLESS në moshën 48 vjeçare (FOTO) – AlpeGossip
E MAHNITSHME/ Modelja e njohuir pozon TOPLESS në moshën 48 vjeçare (FOTO)

E MAHNITSHME/ Modelja e njohuir pozon TOPLESS në moshën 48 vjeçare (FOTO)

Për fushatën publicitare Pranverë 2019, të një marke të njohur kozmetike, imazh i së cilës është, Naomi Campbell nxjerr fytyrën e bukur, dhe jo vetëm….

Fytyrë e mrekullueshme, mbathje të zeza dhe sandale ‘gladiatori’ për modelen 48 vjeçare që mbulon gjoksin me flokët e gjatë të zinj.

Në një tjetër foto, top modelja nxjerr në pah këmbët e saj prej ‘statuje’ me një fustan të bardhë me dy të çara anash deri lart.

Duket se ‘pantera e zezë’ ka bërë pakt me kohën, pasi në asnjë qelizë të paraqitjes së saj nuk vihet re pesha e moshës.