“AKSIDENTI I TMERRSHËM”/ Makina has në barrierë dhe fluturon disa metra lart (VIDEO) – AlpeGossip
“AKSIDENTI I TMERRSHËM”/ Makina has në barrierë dhe fluturon disa metra lart (VIDEO)

“AKSIDENTI I TMERRSHËM”/ Makina has në barrierë dhe fluturon disa metra lart (VIDEO)

Një aksident i tmerrshëm është filmuar nga kamerat e sigurisë në një tunel pranë Poprad të Sllovakisë.

Policia e cila ka publikuar videon shkruan se aksidenti ndodhi më 20 dhjetor dhe fatmirësisht drejtuesi i BMË është plagosur dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve por është jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shoferin 44 vjeçar duhet ta kishte zënë gjumi në timon në momentin kur makina ka hasur në pendencë anësore të rrugës dhe ka flutuar në ajër disa metra, ka prekur tavanin e tunelit dhe ka  bërë disa salto para se të përplasjes në tokë.

It happened 20.12.2018)at 5:00 at Tunnel Bôrik (Slovakia). Car brand: BMWDriver is alrightSource: Slovak Police Facebook Site

Gepostet von Leklou Djamel Eddine am Donnerstag, 20. Dezember 2018