DONALD VESHAJ BËN TATUAZHIN E RADHËS/ Ja kujt ja kushton (FOTO) – AlpeGossip
DONALD VESHAJ BËN TATUAZHIN E RADHËS/ Ja kujt ja kushton (FOTO)

DONALD VESHAJ BËN TATUAZHIN E RADHËS/ Ja kujt ja kushton (FOTO)

Donald Veshaj ka bërë një tatuazh të ri kuptimi i të cilit është i veçantë dhe lidhet me vëllain e tij binjak, Romeon.

Aktori ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon se në bark ka gdhendur figurën e një demi. Është pikërisht ky epiteti me të cilin Romeo e thërret atë dhe e ka quajtur të tillë gjatë gjithë eksperiencës në “Big Brother VIP”: Demi i vëllait.

Pas daljes Donaldi ka parë se çfarë është bërë jashtë dhe impaktin e Romeos jashtë që i shërbeu lojës së tij brenda. Andaj, duket se ka vendosur ta përjetësojë këtë gjë në trupin e tij.

  • foto galeri