Ju kishte munguar?! Enca shkon në pishina, nxjerr fushë gjoksin dhe të pasmet (FOTO) – AlpeGossip
Ju kishte munguar?! Enca shkon në pishina, nxjerr fushë gjoksin dhe të pasmet (FOTO)

Ju kishte munguar?! Enca shkon në pishina, nxjerr fushë gjoksin dhe të pasmet (FOTO)

Enca është ndër vajzat e famshme më të komentuara jo vetëm për këngët e reja që kthehen në hite e dëgjohen nga të gjithë, por edhe për fotot seksi që poston e me të cilat tërheq shumë vëmendjen. Këto kohë Enca ka qenë e përqëndruar tek muzika, duke punuar për këngët e radhës e që priten të publikohen këtë verë. Me siguri gjatë kësaj periudhe ju kanë munguar fotot e saj ku tregon asetet, por këngëtarja sot më në fund ka marrë një ditë pushim për t’u relaksuar.

Enca ka postuar një foto nga makina ku tregon gjoksin bombastik teksa u dërgon një puthje fansave dhe më pas ka postuar një video nga pishina ku filmon të pasmet, e shtrirë në shezlong. Pritet që kjo të jetë një verë e nxehtë për Encën pasi siç ka deklaruar do publikojë mbi 3 këngë të reja.