“DËSHIRA PËR TË PASUR FËMIJË…”/ Selvija flet për herë të parë për pritjen e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
“DËSHIRA PËR TË PASUR FËMIJË…”/ Selvija flet për herë të parë për pritjen e ëmbël (FOTO)

“DËSHIRA PËR TË PASUR FËMIJË…”/ Selvija flet për herë të parë për pritjen e ëmbël (FOTO)

E fejuara e Shpat Kasapit, Selvija është parë së fundmi në repartin e gjinekologjisë dhe në rrjet qarkulluan lajme se ajo se është në pritje të ëmbël.

Selvija ka reaguar për “Iconstyle.al” duke folur për herë të parë lidhur me lajmet. Ajo ka treguar se në repartin e gjinekologjisë ka qenë për një kontroll rutinë duke shtuar se për momentin nuk shtatzënë, por dëshira për të pasur një fëmijë është shumë e madhe nga ana e saj dhe Shpatit.