Veshje luksoze dhe Lamborghini të larë në AR, trashëgimtarja e Top-it ÇMENDI fansat - AlpeGossip
Veshje luksoze dhe Lamborghini të larë në AR, trashëgimtarja e Top-it ÇMENDI fansat

Veshje luksoze dhe Lamborghini të larë në AR, trashëgimtarja e Top-it ÇMENDI fansat

Lori Hoxha është padyshim një nga vajzat shqiptare më të komentuara, për jetën e saj luksoze, udhëtimet, jetën personale, çdo e re nga jeta e saj ka qenë gjithë në qendër të vëmendjes së mediave.

Lori është gjithashtu një vajzat më të ndjekura në Instagram ku me stilin e saj frymëzon shumë vajza të reja.

Pikërisht në Instagram Lori sot i ka mahnitur ndjekësit me një foto që siç shkruan ajo është e vjetër, por e artë.

Trashëgimtarja e Top Channel shfaqet e veshur moderne, para makinës së saj Lamborghini të mbuluar me ar.

Gjithashtu me këtë foto Lori na ka rikthyer pas në kohë, kur flokët nuk i kishte bjonde si sot.