MBIZOTËRON E BARDHA/ Nga Marina e deri te Rudina, ja si u veshën moderatoret gjatë javës (FOTOT) – AlpeGossip
MBIZOTËRON E BARDHA/ Nga Marina e deri te Rudina, ja si u veshën moderatoret gjatë javës (FOTOT)

MBIZOTËRON E BARDHA/ Nga Marina e deri te Rudina, ja si u veshën moderatoret gjatë javës (FOTOT)

Veshja është si një art më vete, ku në përgjithësi tregon botën e secilit dhe e karakterizon. Moderatoret shqiptare gjithmonë vishen bukur për t’u veçuar nga njëra-tjetra. Synojnë që të jenë të veçanta dhe veshjet e tyre mos bëjnë “xing”.

Gjatë kësaj jave sytë na panë veshje nga më të ndryshmet nga moderatoret shqiptare që mesa duket janë përkushtuar që të kenë një shfaqje sa më të kuruar në sytë e fansave të tyre.

Këtë javë u vrshën fustane dhe funde të kombinura, por ngjyra mbizotëruese në veshjet e shumicës prej tyre ishte e bardha duke filluar nga Marina, Luana e deri tek Rufina Magjistari.

Alprhossip.al ju sjell fotot e tyre dhe ju lë ju të vendosni kush duket më bukur.