SA ËSHTË RRITUR/ Elita Rudi uron “bajramin” me këtë foto “të ëmbël” ku shfaqet me Zërin – AlpeGossip
SA ËSHTË RRITUR/ Elita Rudi uron “bajramin” me këtë foto “të ëmbël” ku shfaqet me Zërin

SA ËSHTË RRITUR/ Elita Rudi uron “bajramin” me këtë foto “të ëmbël” ku shfaqet me Zërin

Moderatorja  e njohur Elita Rudi pasi u bënë u largua nga ekrani duke ju përkushtuar djalit.  Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja.

Ditën e sotme ajo zgjodhi të uroj fiter bajramin em një foto mjaftë të ëmbël kur shfaqet bashkë me Zërin. Mam dhe bir shihen duke qeshur dhe mjaftë të lumtur dhe sigurisht detaj që na bie në sy është se vogëlushi duket kopja e Elitës.

“Urime festen e Fiter Bajramit te gjithve🙌🏻 Ju shkoft jeta e omel si sot” ishte uimi i moderatores për ndjekësit.