"A I KENI 500 KILE TË DYJA BASHKË?"/ Nga Uindi me Encën tek Aulona, ja si u "fëlliqën" VIP-et nga fansat (FOTO) - AlpeGossip
“A I KENI 500 KILE TË DYJA BASHKË?”/ Nga Uindi me Encën tek Aulona, ja si u “fëlliqën” VIP-et nga fansat (FOTO)

“A I KENI 500 KILE TË DYJA BASHKË?”/ Nga Uindi me Encën tek Aulona, ja si u “fëlliqën” VIP-et nga fansat (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Dy motrat e njohura të showbzit Enca dhe Uindi Haxhiaj kanë publikuar një foto së bashku por njëri prej fansave i shkruan:

Moderatorja e njohur Roza LAti ka publikuar një selfie brenda në makinë por njëra prej fanseve i kritikon veshjen:

Moderatorja e njhour aulona Musta ka publikuar një foto ku shfaqet timoni i një makine teksa realizon një reklamë por ajo replikon me njërin prej ndjekësve në lidhje me pastërtinë e makinës:

/AlpeNews.al