Cila është më e suksesshme ti apo Eni? Greta Koçi “la pa fjalë” me përgjigjen: Të drejtën…(FOTO) – AlpeGossip
Cila është më e suksesshme ti apo Eni? Greta Koçi “la pa fjalë” me përgjigjen: Të drejtën…(FOTO)

Cila është më e suksesshme ti apo Eni? Greta Koçi “la pa fjalë” me përgjigjen: Të drejtën…(FOTO)

Greta dhe Eni Koçi janë dy motrat e pandashme të showbiz-it shqiptar. Dy këngëtaret shfaqen duke mbështetur gjithmonë njëra-tjetrën në projektet e tyre muzikore dhe duket se mes vajzave nuk ka asnjë konkurencë.

Mirëpo në një komunikim me fansat në profilin e saj në “Instagram”, përgjigja e Greta Koçit ngriti dyshimet nëse është realisht ashtu.

E pyetur nga fansat nëse ajo apo Eni Koçi është më e suksesshme në tregun muzikor shqiptar, Greta Koçi përgjigjet pa dorashka.

“Aman ma trego ti mua këtë, po të drejtën ama. Se unë nuk e di.” – i përgjigjet këngëtarja Greta Koçi.