U PËRFOL SE KISHTE BËRË SEKS ME REPERIN/ Kim Kardashian e thotë troç: Mos e çoni tek… – AlpeGossip
U PËRFOL SE KISHTE BËRË SEKS ME REPERIN/ Kim Kardashian e thotë troç: Mos e çoni tek…

U PËRFOL SE KISHTE BËRË SEKS ME REPERIN/ Kim Kardashian e thotë troç: Mos e çoni tek…

Kim Kardashian iu ka përgjigjur thashethemeve se ajo kishte një lidhje me Drake.

Shumë fansa menduan se Kim dhe Drake ishin bashkë për shkak të disa teksteve të këngëve të tij.

Asnjëherë nuk ka ndodhur. Fundi i tregimit’, ka komentuar Kim në një postim në rrjetet sociale.

Burime të afërta me Kim gjithashtu konfirmu