“E DUA KËTË KËNGË”/ Françeska Jaçe “mahnitet” nga Noizy dhe Varrosi (FOTO) – AlpeGossip
“E DUA KËTË KËNGË”/ Françeska Jaçe “mahnitet” nga Noizy dhe Varrosi (FOTO)

“E DUA KËTË KËNGË”/ Françeska Jaçe “mahnitet” nga Noizy dhe Varrosi (FOTO)

Ditën e djeshme Noizy së bashku me Varrosin lançuan këngën “Meksikana”.

Mesa duket kënga është pritur mirë nga publiku ashtu si dhe nga Françeska.

Ajo ka postuar pamje nga videoklipi i këngës në Instagram.

“E dua këtë” , shkruan ajo krahas videos që lë të kuptophet se Francit i ka pëlqyer jashtë mase kënga e djemve.