La “Ora News” për një televizion tjetër/ Ja kush do ta zëvendësojë Ilva Taren (FOTO) – AlpeGossip
La “Ora News” për një televizion tjetër/ Ja kush do ta zëvendësojë Ilva Taren (FOTO)

La “Ora News” për një televizion tjetër/ Ja kush do ta zëvendësojë Ilva Taren (FOTO)

Prej vitesh ishim mësuar ta shikonim Ilva Taren në televizionin “Ora News”, me emisionin e saj “Tonight”. Por tashmë gazetarja dhe moderatorja ka vendosur që të kalojë në krye të departamentit të informacionit në “A1”.

Burime për “Albeu” kanë treguar se cila do të jetë moderatorja që do ta zëvendësojë Ilva Taren.

Pronari i “Ora News”, Ylli Ndroqi u fotografua duke darkuar me Sonila Meçon në një nga restorantet e ndodhura në zonën e “ish-Bllokut”. Ky takim ka bërë që të nisin aludimet se do të jetë Sonila që do të zëvendësojë Ilva Taren në “Ora News”