Mamaja e Oriola Marashit merr postin e rëndësishëm në televizion (FOTO) - AlpeGossip
Mamaja e Oriola Marashit merr postin e rëndësishëm në televizion (FOTO)

Mamaja e Oriola Marashit merr postin e rëndësishëm në televizion (FOTO)

Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj me anë të një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se është bërë administratore e përgjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One.

Jakaj shprehet falenderuese dhe mirënjohëse ndaj atyre që i besuan këtë detyrë.
“Administratore e pergjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One Faleminderit gjithë atyre që me besuan këtë detyrë të veshtirë e njëherësh kaq fisnike! Mirënjohje pafund dhe përkushtim maksimal…”, shkruan Jakaj.