FOTO TË PA PUBLIKUAR MË PARË/ Andrra Destani tregon momentet nga dasma e saj për një arsye të veçantë – AlpeGossip
FOTO TË PA PUBLIKUAR MË PARË/ Andrra Destani tregon momentet nga dasma e saj për një arsye të veçantë

FOTO TË PA PUBLIKUAR MË PARË/ Andrra Destani tregon momentet nga dasma e saj për një arsye të veçantë

katër vite më parë këngëtari i njohur Sinan Hoxha i dha fund beqarisë me bukuroshen brune Andrra me një dasëm madhështore .

Ditën e sotme, çifti mbush plot 4 vite nga dita kur janë martuar dhe Andrra ka vendosur që këtë gëzim ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka ndarë momentet më të bukura gjatë dasmës së tyre të cilat i ka shoqëruar me fjalët:

‘Nëse e di çfarë është dashuria, e di prej teje. Gëzuar përvjetorin e katërt dashuri!’.

ImageImageImageImage