Elvana “deklaron” lidhjen? I uron ditëlindjen të dashurit me këtë postim të çuditshëm… (FOTO) – AlpeGossip
Elvana “deklaron” lidhjen? I uron ditëlindjen të dashurit me këtë postim të çuditshëm… (FOTO)

Elvana “deklaron” lidhjen? I uron ditëlindjen të dashurit me këtë postim të çuditshëm… (FOTO)

Prej disa kohësh tashmë Elvana Gjata përflitet se është në një lidhje.

Dyshmet u përforcuan dhe më shumë gjatë koncertit në Prishtinë të këngëtares, ku u vu re se ajo mbante një unazë diamanti në gisht.

Edhe pse gjatë intervistave Elvana nuk pranoi gjë, përgjgijet e saj linin të kuptohej se ajo është në një lidhje mjaft serioze.

Dhe së fundmi duekt se ka vendosur të dali hapur.

Në Insta story Elvana ka bërë një postim ku shkruhet :

“Luanët lindin në 10 gusht.”

Në pamje të parë duket se shkrimi ndodhet mbi një sfond të zi dhe gri, por në fakt me një shikim më të kujdesshëm aty dallohet silueta e një mashkulli me kapele, syze dhe një pije në dorë.

Me sa duket Elvana ka vendosur t’i dedikojë këtë urim të veçantë të dashurit të saj.