PËR PUSHIME NË ITALI/ Rita Ora tregon format seksi me bikini të vogla (FOTO) – AlpeGossip
PËR PUSHIME NË ITALI/ Rita Ora tregon format seksi me bikini të vogla (FOTO)

PËR PUSHIME NË ITALI/ Rita Ora tregon format seksi me bikini të vogla (FOTO)

Rita Ora po shijon pushimet e saj në Itali.

Dhe këngëtarja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja me format e saj.

E veshur me bikini të zeza ajo dukej mjaft seksi.