PËRFLITET PËR LIDHJEN ME ALBI NAKON/ Alba Hoxha jep lajmin: Nuk ka krijesë që... (FOTO) - AlpeGossip
PËRFLITET PËR LIDHJEN ME ALBI NAKON/ Alba Hoxha jep lajmin: Nuk ka krijesë që… (FOTO)

PËRFLITET PËR LIDHJEN ME ALBI NAKON/ Alba Hoxha jep lajmin: Nuk ka krijesë që… (FOTO)

Balerina e njohur Alba Hoxha është një ndër femrat më të ndjekura dhe më të përfolura kohët e fundit.

Së fundmi Alba ka tërhequr vëmendjen me një lajm të mirë. Kësaj here nuk bëhet fjalë për çështje ndjenjash, apo romancë dashurie, por përtej kësaj, është një ngjarje po kaq e bukur në jetën e balerinës së njohur shqiptare, që e ka plotësuar atë më së miri nga ana shpirtërore.

Me anë të një postimi në instastory balerina na thotë se është bërë teze e një vajze.“Mirëseerdhe vogëlushe! U bëra teze. Është vajzë. Nuk ka gjë më të bukur në botë” ka shkruar Alba.