Flet djali i Aleko Prodanit: Në shfaqje babai ma preu shkurt, më tha se unë kisha… – AlpeGossip
Flet djali i Aleko Prodanit: Në shfaqje babai ma preu shkurt, më tha se unë kisha…

Flet djali i Aleko Prodanit: Në shfaqje babai ma preu shkurt, më tha se unë kisha…

Albano Prodani, i ftuar në “Pasdite në Top Channel” foli për veten dhe për të atin. Ai pati fatin të luante me Aleko Prodanin, babain e tij në të njëjtën skenë dhe tregoi historinë e shfaqjes së dytë.

Ishim në shfaqjen e dytë bashkë dhe në kohën e pushimit pas skene i thash: O babi po ti sikur më le në rërë. Ai mu kthye: “Po pse ç’të bëj unë ty, ti ke punën tënde unë timen”, më tha.

“Po unë e bezdisja, ndonjëherë me pijen, ndonjëherë që rrija shumë me shoqërinë”, tregoi Albano.

Ndërkohë që është i lumtur që djali i tij i madh, Aleksandri i ngjan gjyshit. “Djali im i madh i ngjan. Ishalla bëhet si ai”, tha Albano.